CommissieLid Begindatum Einddatum Functie Spreuk
Inge Jansen 1 jun 2008 20 sep 2008 Overig
Ellen van der Meer 29 sep 2008 1 jul 2009 Overig
Jacob van der Weerd 1 jun 2008 1 jul 2009 Overig
Kim Biesheuvel 1 jun 2008 1 jul 2009 Penningmeester
Otto Rottier 1 jun 2008 1 jul 2009 Secretaris
Peter van de Werken 1 jun 2008 1 jul 2009 Voorzitter
Rob Franken 1 jun 2008 1 jul 2009 Bestuurslid
Robin Quax 1 jun 2008 1 jul 2009 Overig
Tom Oostvogels 1 jun 2008 1 jul 2009 Sponsorcommissaris