Sysop Shit happens
Sysop Shit happens
Beheert alle hard- en software van A–Eskwadraat
sysop@A-Eskwadraat.nl
1 okt 1997
CommissieLid Begindatum Functie Spreuk
Kyle Dingenouts 19 sep 2018 Bestuurslid
Rein Janssen Groesbeek 1 dec 2017 Overig
Ruud Verbeek 1 dec 2017 Overig
Sam Hesselmans 1 dec 2017 Voorzitter
Rens de Heer 14 sep 2017 Voorzitter
Marien Raat 29 mrt 2017 Overig Have you tried turning it off and on again?
Arnold Kole 12 dec 2016 Overig The only good bug is a dead bug
Juriaan van Drunen 1 mei 2016 Overig
Axel Vugts 30 mrt 2016 Overig
Albert Pool 23 okt 2013 Penningmeester
CommissieLid Begindatum Einddatum Functie Spreuk
David de Best 18 sep 2017 20 sep 2018 Bestuurslid
Harry den Hollander 13 sep 2016 18 sep 2017 Bestuurslid
Marijn Suijten 14 okt 2015 13 sep 2017 Overig
Folkert van Verseveld 9 feb 2015 12 sep 2017 Overig
Pepijn Overbeeke 14 sep 2011 11 sep 2017 Overig
Lars van den Haak 1 sep 2014 19 aug 2017 Overig
Brian Janssen 24 mei 2017 18 jul 2017 Overig
Sophie Huiberts 3 jul 2015 1 mei 2017 Secretaris
Arjan Adriaanse 12 nov 2015 13 okt 2016 Overig
Johan Dorland 8 mei 2013 13 okt 2016 Overig
Joris Moens 14 sep 2015 13 sep 2016 Bestuurslid
Jitse Klomp 14 sep 2012 20 jan 2016 Overig
Rob van de Werken 9 dec 2010 10 okt 2015 Voorzitter
Willem den Besten 10 jul 2013 10 okt 2015 Overig
Ragnar Groot Koerkamp 17 jun 2015 10 sep 2015 Overig
Casper Schouls 1 okt 2014 8 apr 2015 Overig
Leon Oostrum 30 jun 2011 8 apr 2015 Overig
Geertièn de Vries 9 sep 2013 9 sep 2014 Bestuurslid
Gordian Zomer 30 jun 2011 25 aug 2014 Overig
Lennaert Bel 30 jun 2011 29 okt 2013 Penningmeester
Marten Spoor 21 aug 2012 30 sep 2013 Bestuurslid
Rob Franken 20 apr 2007 18 sep 2013 Overig
Lars Einarsen 15 sep 2010 30 okt 2012 Voorzitter
Jeroen Leeuwestein 1 okt 1997 1 okt 2012 Overig
Paul van der Walt 12 feb 2008 28 aug 2012 Overig
Amarins van de Voorde 8 jun 2009 15 dec 2011 Overig
Jeroen Schot 1 jul 2004 15 dec 2011 Voorzitter Beam me up, Scotty!
Steven van Rossum 20 okt 2010 10 okt 2011 Overig
Bas van Schaik 22 sep 2003 5 nov 2010 Overig
Jeroen van Wolffelaar 4 apr 2002 5 nov 2010 Overig
Peter van de Werken 30 aug 2005 5 nov 2010 Overig
Bas den Heijer 10 sep 2009 20 okt 2010 Bestuurslid
Wessel Nieboer 19 feb 2010 20 okt 2010 Overig
Jelmer Vernooij 8 mrt 2006 9 okt 2009 Overig
Jacob Kleerekoper 20 sep 2001 12 jan 2009 Secretaris
Steven Rieder 15 sep 2002 31 dec 2008 Overig
Jaap Eldering 4 apr 2002 4 dec 2008 Overig
Annelie Vink 30 aug 2006 12 sep 2007 Overig
Jefrey Lijffijt 4 apr 2002 15 jan 2006 Overig
Sylvain de Crom 1 okt 1997 5 okt 2005 Overig
Auke Ypma 4 mrt 2003 20 jun 2005 Overig
Marco van Hulten 12 aug 2003 1 dec 2003 Overig
Bart van de Garde 5 feb 2002 4 apr 2002 Overig
Ronald van der Fange 5 okt 2000 4 apr 2002 Overig
Stefan Hartsuiker 1 okt 1997 4 apr 2002 Overig
Bas Zoetekouw 1 jun 1999 19 sep 2001 Overig
Hedzer Westra 1 okt 1997 19 sep 2001 Overig
Dennis van Geest 1 sep 1997 1 sep 1998 Overig
Frank van Lankvelt 1 sep 1997 1 sep 1998 Overig
Jop Schaap 1 sep 1997 1 sep 1998 Overig
Theo Fokkinga 1 sep 1997 1 sep 1998 Overig
Wessel Dankers 1 sep 1997 1 sep 1998 Overig
Jan-Alexander Heimel 1 sep 1995 1 sep 1996 Overig
Louis van Dompselaar 1 sep 1995 1 sep 1996 Overig
Marnix de Ridder 1 sep 1995 1 sep 1996 Overig
Hendrik Asper 1 okt 1997 30 nov -1 Overig