Bestuur 2016-2017
Bestuur 2016-2017

« Bestuur 2015-2016

Bestuur 2016-2017

Even Serieus

 
Arjan Schimmel

Voorzitter

Arjan Schimmel

voorzitter@a-eskwadraat.nl

Michal Janssen

Secretaris

Michal Janssen

secretaris@a-eskwadraat.nl

Julius Linssen

Penningmeester

Julius Linssen

fiscus@a-eskwadraat.nl

 

 

Milo Plomp

Commissaris Onderwijs

Milo Plomp

onderwijs@a-eskwadraat.nl

Harry den Hollander

Commissaris Intern

Harry den Hollander

intern@a-eskwadraat.nl

Tim Hoogenkamp

Commissaris Extern

Tim Hoogenkamp

extern@a-eskwadraat.nl

Rens de Heer

Boekencommissaris

Rens de Heer

boeken@a-eskwadraat.nl

 

 

 

 

Vraag aan het bestuur? Elke dag van 8:45 tot 17:00 is er een bestuurslid aanwezig in de gezelligheidskamer (BBL 269/270) of werkkamer (BBL 261). Na 17:00 kun je ons verder ook vinden rondom de kamers van A–Eskwadraat. Elektronische post kan naar bestuur@a-eskwadraat.nl, bellen kan naar 030-2534499. Iedere dinsdag hebben wij van 09:00 tot 11:00 een bestuursoverleg waar wij dus niet beschikbaar zijn.

 

 

Boekverkoop

Datum Openingstijden
In de eerste week van een blok 10.45 uur tot 14.15 uur
Maandag t/m Vrijdag 12.30 uur tot 13.30 uur
We verkopen overigens ook de dictaten en kaartjes in de kamer buiten deze tijden om!
 

Kamerdiensten

Dienst Bestuurslid
Maandag
8.45 uur tot 11.00 uur Rosanne Weijs
11.00 uur tot 13.00 uur Harry den Hollander
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur) Julius Linssen
13.00 uur tot 15.00 uur Tim Hoogenkamp
15.00 uur tot 17.00 uur Arjan Schimmel
Dinsdag
8.45 uur tot 11.00 uur Dustin van Weersel
11.00 uur tot 13.00 uur Arjan Schimmel
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur) Rens de Heer
13.00 uur tot 15.00 uur Michal Janssen
15.00 uur tot 17.00 uur Milo Plomp
Woensdag
8.45 uur tot 11.00 uur Ruben Meuwese
11.00 uur tot 13.00 uur Tim Hoogenkamp
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur) Arjan Schimmel
13.00 uur tot 15.00 uur Harry den Hollander
15.00 uur tot 17.00 uur Milo Plomp
Donderdag
8.45 uur tot 11.00 uur ?
11.00 uur tot 13.00 uur Rens de Heer
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur) Michal Janssen
13.00 uur tot 15.00 uur Julius Linssen
15.00 uur tot 17.00 uur Harry den Hollander
Vrijdag
8.45 uur tot 11.00 uur Rixt de Vries
11.00 uur tot 13.00 uur Julius Linssen
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur) Milo Plomp
13.00 uur tot 15.00 uur Rens de Heer
15.00 uur tot 17.00 uur Michal Janssen