« Bestuur 2015-2016

Bestuur 2016-2017

Even Serieus

 
Arjan Schimmel

Voorzitter

Arjan Schimmel

voorzitter@a-eskwadraat.nl

Michal Janssen

Secretaris

Michal Janssen

secretaris@a-eskwadraat.nl

Julius Linssen

Penningmeester

Julius Linssen

fiscus@a-eskwadraat.nl



Milo Plomp

Commissaris Onderwijs

Milo Plomp

onderwijs@a-eskwadraat.nl

Harry den Hollander

Commissaris Intern

Harry den Hollander

intern@a-eskwadraat.nl

Tim Hoogenkamp

Commissaris Extern

Tim Hoogenkamp

extern@a-eskwadraat.nl

Rens de Heer

Boekencommissaris

Rens de Heer

boeken@a-eskwadraat.nl



Vraag aan het bestuur? Elke dag van 8:45 tot 17:00 is er een bestuurslid aanwezig in de gezelligheidskamer (BBL 269/270) of werkkamer (BBL 261). Na 17:00 kun je ons verder ook vinden rondom de kamers van A–Eskwadraat. Elektronische post kan naar bestuur@a-eskwadraat.nl, bellen kan naar 030-2534499. Iedere dinsdag hebben wij van 09:00 tot 11:00 een bestuursoverleg waar wij dus niet beschikbaar zijn.

Boekverkoop

DatumOpeningstijden
In de eerste week van een blok10.45 uur tot 14.15 uur
Maandag t/m Vrijdag 12.30 uur tot 13.30 uur
We verkopen overigens ook de dictaten en kaartjes in de kamer buiten deze tijden om!

Kamerdiensten

DienstBestuurslid
Maandag
8.45 uur tot 11.00 uurRuben Meuwese
11.00 uur tot 13.00 uurRens de Heer
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur) Milo Plomp
13.00 uur tot 15.00 uurArjan Schimmel
15.00 uur tot 17.00 uurJulius Linssen
Dinsdag
8.45 uur tot 11.00 uur Jonne Deurloo
11.00 uur tot 13.00 uurTim Hoogenkamp
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur)Rens de Heer
13.00 uur tot 15.00 uurMichal Janssen
15.00 uur tot 17.00 uurMilo Plomp
Woensdag
8.45 uur tot 11.00 uurMaud Nabben
11.00 uur tot 13.00 uurMilo Plomp
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur)Harry den Hollander
13.00 uur tot 15.00 uurJulius Linssen
15.00 uur tot 17.00 uurTim Hoogenkamp
Donderdag
8.45 uur tot 11.00 uurStijn van Aartsen
11.00 uur tot 13.00 uurArjan Schimmel
Boekverkoop (12.30 uur tot 14.30 uur)Tim Hoogenkamp
13.00 uur tot 15.00 uurRens de Heer
15.00 uur tot 17.00 uurHarry den Hollander
Vrijdag
8.45 uur tot 11.00 uurFabian Langer
11.00 uur tot 13.00 uurJulius Linssen
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Arjan Schimmel
13.00 uur tot 15.00 uurHarry den Hollander
15.00 uur tot 17.00 uurMichal Janssen