Bestuur 2018-2019
Bestuur 2018-2019

« Bestuur 2017-2018

73ste Bestuur (2018-2019)

Goed te Doen

 
Maud Nabben

Voorzitter

Maud Nabben

voorzitter@a-eskwadraat.nl

Iris Tuhumena

Secretaris

Iris Tuhumena

secretaris@a-eskwadraat.nl

Brian Janssen

Penningmeester

Brian Janssen

fiscus@a-eskwadraat.nl

 

Marloes van Bokhoven

Commissaris Onderwijs

Marloes van Bokhoven

onderwijs@a-eskwadraat.nl

Kyle Dingenouts

Commissaris Intern

Kyle Dingenouts

intern@a-eskwadraat.nl

Justus van der Velden

Commissaris Extern

Justus van der Velden

extern@a-eskwadraat.nl

Mattijs Leon

Boekencommissaris

Mattijs Léon

boeken@a-eskwadraat.nl

 

Vraag aan het bestuur? Elke dag van 8:45 tot 17:00 is er een bestuurslid aanwezig in de gezelligheidskamer (BBL 269/270) of werkkamer (BBL 271). Na 17:00 kun je ons verder ook vinden rondom de kamers van A–Eskwadraat. Elektronische post kan naar bestuur@a-eskwadraat.nl, bellen kan naar 030-2534499. Iedere dinsdag hebben wij van 09:00 tot 11:00 een bestuursoverleg waar wij dus niet beschikbaar zijn.

Heb je op- of aanmerkingen over A–Eskwadraat of het bestuur die je niet direct aan het bestuur wil geven? Geef ze dan door aan onze Adviesraad! Je kan ze bereiken via email op ar1819@a-eskwadraat.nl of kijk op de commissie pagina!

Kamerdiensten

DatumOpeningstijden
Maandag t/m Vrijdag8.45 uur tot 17.00 uur
In de tentamenweken kunnen deze tijden afwijken.
 

Boekverkoop

DatumOpeningstijden
In de eerste week van een blok10.45 uur tot 14.15 uur
Maandag t/m Vrijdag12.30 uur tot 13.30 uur
We verkopen overigens ook de dictaten en kaartjes in de kamer buiten deze tijden om!