regelt de organisatie van en deelname aan programmeerwedstrijden
CommissieLid Begindatum Functie Spreuk
Carolien Gilbers Overig
Bas te Kolste 14 feb 2013 Overig
Stef van Gogh 1 apr 2014 Voorzitter
Victor Veldstra 15 okt 2014 Overig
Harry Smit 13 nov 2014 Overig
Casper Schouls 17 jun 2015 Overig
Ard Buist 19 jun 2015 Overig
Timon Knigge 1 nov 2015 Overig
Ruud Verbeek 12 sep 2016 Overig
Arjan Schimmel 13 sep 2016 Bestuurslid
CommissieLid Begindatum Einddatum Functie Spreuk
Tinka Veldhuis 11 apr 2016 13 sep 2016 Bestuurslid
Angelo Mekenkamp 19 jan 2016 11 apr 2016 Bestuurslid
Gerwin van Kuler 10 aug 2015 19 jan 2016 Overig
Remco de Koeijer 14 mei 2014 10 sep 2015 Overig
Tom Rijnbeek 29 jan 2013 10 aug 2015 Overig
Rob van de Werken 4 okt 2011 10 aug 2015 Overig
Jeroen Bransen 15 jan 2010 1 nov 2014 Overig
Max van Boxel 4 okt 2011 30 sep 2014 Overig
Geertièn de Vries 14 mei 2014 12 sep 2014 Bestuurslid
Ruben Peters 15 aug 2013 29 jul 2014 Overig
Cindy Berghuizen 29 jan 2013 16 sep 2013 Overig
Bas den Heijer 20 jun 2009 31 aug 2013 Overig
Alexander Melchior 6 sep 2010 13 feb 2013 Bestuurslid
Rob Franken 20 jun 2009 11 feb 2013 Overig
Gijs Boosten 15 sep 2011 13 sep 2012 Bestuurslid
Arnoud Pastink 28 apr 2009 19 sep 2011 Overig
Wilke van der Schee 18 jan 2010 1 jan 2011 Overig
Jan Kuipers 20 sep 2005 13 jul 2009 Overig
Jaap Eldering 1 jan 2000 13 jul 2009 Overig
Jeroen Schot 15 jun 2009 30 jun 2009 Overig
Maarten Albers 12 sep 2002 28 apr 2009 Overig
Thijs Kinkhorst 1 jan 2000 8 apr 2009 Overig
Peter van de Werken 6 sep 2002 8 mrt 2009 Overig
Ruud Koot 9 sep 2004 23 okt 2008 Overig
Irene Kuling 12 sep 2006 12 sep 2007 Bestuurslid
Erik van Sebille 20 sep 2005 1 jul 2006 Overig
Erik van Maanen 15 sep 2002 3 dec 2003 Overig
Jeroen van Wolffelaar 10 sep 2002 19 sep 2003 Overig
Bart Goltstein 1 sep 2001 1 jan 2002 Overig
Pieter Eendebak 1 jan 2000 1 jan 2002 Overig
Eelco Dolstra 1 jan 2000 31 dec 2001 Overig
Rogier Swierstra 1 jan 2000 31 dec 2001 Overig
Sieuwert van Otterloo 1 jan 2000 31 dec 2001 Overig
Armijn Hemel 1 jan 2000 31 dec 2001 Overig
Maurits Kammer 1 jul 2000 2 dec 2001 Overig
René de Groot 1 jan 2000 1 dec 2000 Overig
Hedzer Westra 15 sep 1999 29 mrt 2000 Overig