Bestuur 2017-2018
Bestuur 2017-2018

« Bestuur 2016-2017

Bestuur 2017-2018

Alles op Alles

 
Victor Veldstra

Voorzitter

Victor Veldstra

voorzitter@a-eskwadraat.nl

Tara Fokker

Secretaris

Tara Fokker

secretaris@a-eskwadraat.nl

Joris Dral

Penningmeester

Joris Dral

fiscus@a-eskwadraat.nl

 

Sarita de Berg

Commissaris Onderwijs

Sarita de Berg

onderwijs@a-eskwadraat.nl

David de Best

Commissaris Intern

David de Best

intern@a-eskwadraat.nl

Sander Kuipers

Commissaris Extern

Sander Kuipers

extern@a-eskwadraat.nl

Willem Hulst

Boekencommissaris

Willem Hulst

boeken@a-eskwadraat.nl

 

Vraag aan het bestuur? Elke dag van 8:45 tot 17:00 is er een bestuurslid aanwezig in de gezelligheidskamer (BBL 269/270) of werkkamer (BBL 271). Na 17:00 kun je ons verder ook vinden rondom de kamers van A–Eskwadraat. Elektronische post kan naar bestuur@a-eskwadraat.nl, bellen kan naar 030-2534499. Iedere dinsdag hebben wij van 09:00 tot 11:00 een bestuursoverleg waar wij dus niet beschikbaar zijn.

Boekverkoop

DatumOpeningstijden
In de eerste week van een blok10.45 uur tot 14.15 uur
Maandag t/m Vrijdag12.30 uur tot 13.30 uur
We verkopen overigens ook de dictaten en kaartjes in de kamer buiten deze tijden om!
 

Kamerdiensten

DienstBestuurslid/Kamerdienstvrijwilliger
Maandag
8.45 uur tot 11.00 uurRosanne Weijs
11.00 uur tot 13.00 uurTara Fokker
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Willem Hulst
13.00 uur tot 15.00 uurVictor Veldstra
15.00 uur tot 17.00 uurSarita de Berg
Dinsdag
8.45 uur tot 11.00 uurBrian Janssen
11.00 uur tot 13.00 uurDavid de Best
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Joris Dral
13.00 uur tot 15.00 uurWillem Hulst
15.00 uur tot 17.00 uurSander Kuipers
Woensdag
8.45 uur tot 11.00 uurHarry den Hollander
11.00 uur tot 13.00 uurWillem Hulst
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Sander Kuipers
13.00 uur tot 15.00 uurDavid de Best
15.00 uur tot 17.00 uurJoris Dral
Donderdag
8.45 uur tot 11.00 uurMaud Nabben
11.00 uur tot 13.00 uurSarita de Berg
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Victor Veldstra
13.00 uur tot 15.00 uurSander Kuipers
15.00 uur tot 17.00 uurTara Fokker
Vrijdag
8.45 uur tot 11.00 uur?
11.00 uur tot 13.00 uurJoris Dral
Boekverkoop (12.30 uur tot 13.30 uur)Tara Fokker
13.00 uur tot 15.00 uurSarita de Bergt
15.00 uur tot 17.00 uurVictor Veldstra